Ultraskaņas tīrīšanas koncentrāti

ASonic ultraskaņas tīrīšanas koncentrātiem ir speciāls ķīmiskais sastāvs, lai uzlabotu tīrīšanas procesu ultraskaņas tīrīšanas vannās.

Ultraskaņas tīrīšanas koncentrātu mērķis ir padarīt tīrīšanas procesu efektīvāku un mazāk laika. To sastāvā tie satur īpašus šķīdinātājus, mitrinātājvielas (virsmaktīvās vielas) un destilētu ūdeni. Piemērots ultraskaņas tīrīšanas koncentrāta izvēle ir svarīga, un tā jāveic atkarībā no piesārņojošām vielām, kurām nepieciešams noņemt, un netīriem priekšmetiem. Ir svarīgi izvēlēties piemērotu ultraskaņas tīrīšanas koncentrātu, kas satur pareizo šķīdinātāju. Mēs piedāvājam plašu ultraskaņas tīrīšanas koncentrātu daudzveidību dažādiem mērķiem.

Šie šķidrumi ir stipri koncentrāti, un tādēļ tie jāatšķaida ar destilētu ūdeni ar norādi, kas norādīta etiķetē (parasti 5-10% šķīdumu). Kad maisījums ir izgatavots ultraskaņas tīrītāja tvertnē, tas jāsilda līdz ieteicamajai tīrīšanas temperatūrai (parasti 40 – 50°C).

 ASonic koncentrāts

 Piesārņotāji

Materiāli

 Šķīdums

 Temperatūra

  Lieljaudas vispārējas lietošanas ultraskaņas koncentrāts  putekļi, netīrumi, eļļa, tauki  metāli, sakausējumi, plastmasa, gumija, cceramcis, stikls  5 – 10%  40 – 70°C
 Karburatori  ogleklis, tauki, vispārējie piemaisījumi  misiņš, alumīnijs, jutīgi materiāli  10%  50 – 80°C
 Oksidēšana  oksīdi  dzelzs, varš, alva, alumīnijs, nerūsējošais tērauds  10%  40 – 50°C
 Sensitīvie metāli  eļļa, tauki, smērvielas, tauki, vispārējie piemaisījumi  misiņš, alumīnijs, alva, dažādi sakausējumi  10%  40 – 80°C
 PCB  plūsma, oksidēšana  misiņš, varš, alumīnijs, jutīgi metāli  10%  50 – 80°C
 Juvelierizstrādājumi  oksidēšana, ogle, tauki, pirkstu nospiedumi, ādas šūnas  rotaslietas un dārgakmeņi  10%  20 – 60°C
 Optiskās lēcas  vispārējie piemaisījumi, pirkstu nospiedumu tauki, eļļa, vasks  stikls  10%  50 – 80°C

 

ASonic ultrasonic cleaners group

Tīriet bez kompromisiem ar ultraskaņas tīrīšanas koncentrātu, kas paredzēts, lai apmierinātu unikālas komerciālās tīrīšanas problēmas.

ASonic ultraskaņas tīrīšanas koncentrāti ir paredzēti ne tikai profesionālai / rūpnieciskai lietošanai, bet arī hobbyist lietošanai. Šis koncentrāts ir drošs lietošanai daudzos materiālos, lai gan pirms mēs iesakām pārbaudīt visus ultraskaņas tīrīšanas koncentrātus pirms jaunu materiālu izmantošanas, kurus jūs vēl neesat tīrīuši, vai sazinieties ar mums, lai saņemtu papildu informāciju..

Papildus ultraskaņas jaudai, temperatūrai un apstrādes laikam, lai sasniegtu optimālos ultraskaņas tīrības rezultātus, ir nepieciešami īpaši sabalansēti tīrīšanas koncentrāti. ASonic piedāvā plašu piemērotu mazu putu tīrīšanas koncentrātu klāstu. Ar to īpašībām, kas palīdz kavitācijai, tīrīšanas koncentrāti uzlabo tīrīšanas procesu un vienlaicīgi maigi pieliek materiālu.

Tagad vieglāk nekā jebkad agrāk ir kontrolēt tīrīšanas izmaksas, vienlaikus maksimāli palielinot veiktspēju ar ASonic koncentrātiem. Koncentrātiem ir formulējums, lai notīrītu visgrūtākos augsnes, vienlaikus padarot jūsu tīrīšanas darbību efektīvāku. Koncentrātu izmantošana ievērojami saīsina tīrīšanas laiku. Kavitācijas uzlabošanas un materiālu aizsardzības līdzekļi nodrošina maksimālu ultraskaņas tīrīšanas efektu.

Ultraskaņas tīrīšanas koncentrāti ir jābūt jebkuram kritiskajam ultraskaņas tīrīšanas procesam, jo tie visi minēti procesa priekšrocības. Tie nodrošina labākus rezultātus īsākā laika posmā, vienlaikus samazinot izmaksas.

Tīrīšanas procesa apraksts

Ultraskaņas tīrītāji izmanto augstas frekvences, kas vērsta uz ūdens vannu, un ultraskaņas darbība rada mazus burbuļus. Burbuļi izplatās visā šķidrumā un, kad tie saskaras ar objekta virsmu, tie izliekas un atbrīvo enerģiju, kas noņem virsmas piestiprinātus piemaisījumus (pat rievās, caurumos, pakāpēs un citās grūti sasniedzamās vietās).

Uzmanīgi novietojiet grozu ar priekšmetiem ultraskaņas tīrītājā. Piepildiet tvertni ar destilēta ūdens un tīrīšanas koncentrāta maisījumu vēlamajā ātrumā. Pilnībā ielejiet priekšmetus tīrīšanai šķīdumā. Iestatiet vēlamo tīrīšanas temperatūru un aktivizējiet tvertnes sildītāju. Uzgaidiet šķidrumu tvertnē, lai sasniegtu iestatīto temperatūru un iestatītu ultraskaņas taimeri atbilstoši tīrīšanas procesa prasībām, atkarībā no tīrīšanas priekšmeta veida un pakāpes. Kad tīrīšana ir pabeigta, pagaidiet, ka šķidrums atdziest un uzmanīgi izņemiet grozu ar priekšmetiem. Izskalojiet preces ar tīru ūdeni. Mainot vannu regulāri, kad šķīdums kļūst netīrs.

 

Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. vairāk informācijas

Šīs vietnes sīkfailu iestatījumi ir iestatīti uz "atļaut sīkfailus", lai nodrošinātu vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Ja turpināsiet izmantot šo vietni, nemainot sīkfailu iestatījumus, vai arī jūs noklikšķināt uz "Pieņemt", tad jūs tam piekrītat. Lasiet vairāk par sīkfailu izmantošanu un bloķēšanu šajā vietnē, mūsu konfidencialitātes politikā.

Aizvērt