Termiņi un nosacījumi

SIA “Baltic Business Partner” komercdarbības noteikumi ir izstrādāti saskaņā ar Patērētāju Tiesību Aizsardzības likumu vadoties pēc Arējās Tirdzniecības Palātas un starptautiskās tirdzniecības noteikumiem. Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies vispārējiem komercdarbības noteikumiem, kas publicēti uzņēmuma SIA “Baltic Business Partner” mājas lapā un tiem piekrīt.

1. INFORMĀCIJA PAR PĀRDEVĒJU SIA “Baltic Business Partner” (The Company)
Tirdzniecību internetā veic “Baltic Business Partner” SIA Kleistu 11/1-100, LV-1067, Rīga, Latvija.
Uzņēmums ir reģistrēts Ļubļanas apgabaltiesas uzņēmumu reģistrā.
Uzņēmums ir PVN maksātājs (Latvijas PVN maksātāja Nr. LV 50103903541).

2. INFORMĀCIJAS PIEEJAMĪBA

Pārdevēja pienākums ir vienmēr klientu nodrošināt ar šādu informāciju:
– Uzņēmuma rekvizītiem (nosaukums, juridiskā adrese, reģistrācijas numurs);
– Kontaktinformācija, kas lietotājam ļauj ērti sazināties (e-pasts, tālruņa numurs);
– Produktu galvenie parametri;
– Produktu pieejamība (katram produktam, kas tiek piedāvāts mājaslapā, jābūt pieejamam saprātīgā laika periodā);
– Nosūtīšanas informācija (metode, piegādes vieta un datums);
– Visām cenām jābūt noteiktām skaidri un precīzi ar skaidri norādītām nodokļu un piegādes izmaksām;
– Apmaksas metodes un piegādes izmaksas;
#NAME?

3 LĪGUMS
Pircējs ir atbildīgs par pasūtījuma procesā sniegtās informācijas precizitāti. Pārdevējs nav atbildīgs par jebkurām piegādes kļūdas nepareizi norādītas adreses dēļ. Pēc pasūtījuma izdarīšanas interneta veikalā pircējs e-pastā saņems līgumu (rēķinu). Līgums (rēķins) tiks elektroniski saglabāts serverī un patērētājam jebkurā laikā būs pieejams viņa lietotāja profilā.

4 PREČU NOSŪTĪŠANA – kā norādīts sadaļā Piegādes informācija .

5 ATTEIKŠANĀS NO PIRKUMA UN PREČU ATGRIEŠANAS TIESĪBĀM
Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preču saņemšanas informēt pārdevēju (pa e-pastu info@avene.si) par atteikšanos no līguma bez atteikuma lēmuma norādīšanas. Pircējs sedz izmaksas, kas rodas līguma laušanas gadījumā. Ja produkti nav bojāti un ir ievietoti oriģinālajā iepakojumā, pircējam jāsedz tikai atpakaļ sūtīšanas izmaksas. Preces pircējam jāatgriež 30 dienu laikā no atteikuma no līguma (pirkuma) paziņojuma aizpildīšanas. Ja produkti nav iepakoti to oriģinālajā iepakojumā, atgrieztā naudas summa tiks samazināta par 10%. Ja produkti jebkādā veidā būs bojāti, atgriežamā naudas summa tiks samazināta par 20% vai vairāk.

Saņemtajiem produktiem jābūt neskartiem un tādā pašā skaitā, izņemot gadījumus, kad preces ir iznīcinātas vai nozaudētas no pircēja neatkarīgu iemeslu dēļ.

Naudas atgriešana tiek veikta 10 dienu laikā no preces saņemšanas. Pirkuma cenas atgriešana tiek veikta ar pārskaitījumu uz pircēja bankas kontu, kas norādīts atteikšanās no pirkuma paziņojumā.

Preces atgriešanas pārdevējam adrese ir “Baltic Business Partner” SIA Kleistu 11/1-100, LV-1067, Rīga, Latvija.

6. CENAS
Cenas norādītas EUR ar PVN. Katrai precei norādītajā cena piegādes izmaksas nav iekļautas.
Līguma beigās norādītās cenas ir galīgās cenas, kurās iekļautas nosūtīšanas izmaksas.
Mēs paturam tiesības veikt cenu izmaiņas. Derīga ir cena ir tāda cena, kas publicēta internetā pirkuma līguma noslēgšanas dienā, kas ir pasūtījuma noslēgšanas un preču nosūtīšanas datums.

7 APMAKSAS NOSACĪJUMI – kā norādīts sadaļā Apmaksas nosacījumi .

8 SŪDZĪBAS UN DOMSTARPĪBAS
Pārdevēja pienākums ir izveidot efektīvu sūdzību izskatīšanas sistēmu. Pārdevējam jācenšas sūdzības izskatīt pēc iespējas īsākā laikā un pircējam paziņot par iespējamiem risinājumiem.

Piegādātie produkti paliek pārdevēja īpašumā līdz tiks atrisinātas ar darījumu attiecībām saistītas prasības. Ja maksājumi tiek veikti caur bankas kontiem, aizturētās īpašumtiesības ir veids, kā nodrošināt Jūsu prasību izpildi. Ja maksājums tiek veikts ar servisa, kas līdzekļus nodod pārdevējam palīdzību, produkti ir pārdevēja īpašums līdz brīdim, pirkuma naudas līdzekļi tiek ieskaitīti mūsu bankas kontā. Pircēja pienākums ir veikt apmaksu pēc tam, kas kopējā pirkuma naudas līdzekļu summa tiek ieskaitīta pārdevēja bankas kontā.

Ja pircējs veic preču atgriešanu, pircēja pienākums ir to veikt 10 (desmit) dienu laikā pēc oficiāla preču atgriešanas pārdevējam paziņojuma izdarīšanas. Par produktu vērtības samazināšanos pārdevējs ietur 20% no pirkuma vērtības . Ja pircējs preces norādītajā laikā neatgriež, pārdevējs par darījumu nosacījumu neievērošanu ietur 50% no preču vērtības.

Bez tam pārdevējs jebkuras domstarpības cenšas atrisināt savstarpēji izdevīgā veidā.

9. PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA
Servisa pienākums ir veikt nepārtrauktu aizsardzību personas datiem, kas tiek lietoti tikai uzskaites vajadzībām, piedāvājumiem un citai nepieciešamai dokumentācijai.
Šeit jūs varat izlasīt mūsu pilnīgu konfidencialitātes politiku.

Ultraskanasvannas komanda

Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. vairāk informācijas

Šīs vietnes sīkfailu iestatījumi ir iestatīti uz "atļaut sīkfailus", lai nodrošinātu vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Ja turpināsiet izmantot šo vietni, nemainot sīkfailu iestatījumus, vai arī jūs noklikšķināt uz "Pieņemt", tad jūs tam piekrītat. Lasiet vairāk par sīkfailu izmantošanu un bloķēšanu šajā vietnē, mūsu konfidencialitātes politikā.

Aizvērt