Piegādes informācija

Nosūtīšanas pakalpojumus nodrošina General DPD.

Visi sūtījumi tiek apdrošināti. Ja sūtījums ir bojāts, mēs to apmainīsim.
Nosūtīšanas izmaksas iespējams aplūkot sadaļā SHOPPING CART (“iepirkumu grozs”), kur jāizvēlas piegādes valsts un reģions.
Piegādes laiks ir atkarīgs no attāluma līdz izvēlētajai adresei.Visi klientu sūtījumi tiek piegādāti no plkst. 8:00 līdz 13:00.
Gadījumā, ja pirmās piegādes brīdī Jūs nebūsiet sasniedzami, piegādes dienests pirms pakas nosūtīšanas atpakaļ pārdevējam mēģinās to piegādāt vēlreiz.
​Pēc iepriekšējas vienošanās izvēlētos produktus iespējams saņemt uzņēmuma birojā.

PIRMS piegādes kvīts parakstīšanas lūdzu pārbaudiet preces un pārliecinieties, ka iegādātā preces transportēšanas laikā nav bojāta. Ja preces ir bojātas, nekavējoties informējiet mūs. Šim nolūkam aizpildiet oficiālu ZIŅOJUMU, kurā skaidri norādīts, ka preces ir bojātas transportēšanas laikā. Pievienojiet iepakojuma un produkta defektu fotogrāfijas.

Sūdzības, kam nebūs pievienots oficiāls, parakstīts ziņojums un attēli, netiks ņemtas vērā.

Ultraskanasvannas komanda

Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. vairāk informācijas

Šīs vietnes sīkfailu iestatījumi ir iestatīti uz "atļaut sīkfailus", lai nodrošinātu vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Ja turpināsiet izmantot šo vietni, nemainot sīkfailu iestatījumus, vai arī jūs noklikšķināt uz "Pieņemt", tad jūs tam piekrītat. Lasiet vairāk par sīkfailu izmantošanu un bloķēšanu šajā vietnē, mūsu konfidencialitātes politikā.

Aizvērt